Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Facebook FB  |  Instagram IG

Nákup po telefonu

Tel. 733 736 346 | 733 736 349 | 222 716 141

Osobní odběr

Výběr ze 4 kamenných provozoven.

DOPRAVA ZDARMA

Již při objednávce nad 1 000 Kč!

Iiza

thumb_logo

Japonské kuchyňské nože Iiza jsou na českém trhu úplnou novinkou. Po dlouholetém úsilí se nám podařilo získat možnost tyto jedinečné nože nabízet v našich obchodech a stali jsme se výhradními dovozci značky Iiza do České republiky.

Velmi nám záleželo na tom mít možnost tyto exklusivní nože nabídnout našim zákazníkům, jelikož se jedná o skutečně výjimečné nože, které v sobě dokonale kloubí umění japonských nožířských mistrů a moderní technologické poznatky.

Ve městě Echizen, odkud tyto nože pocházejí, je výroba nožů nejvýznamnějším oborem. Společnost Iiza zachovává tradici ve zpracování kovů, která sahá ve městě Echizen až do 14. století. Kuchyňské nože vyrábí z vysoce kvalitní nerezové oceli VG10 a VG2. Ocel sestává z dokonalé směsi, která zaručuje dlouhotrvající ostrost, jde těžko ohnout nebo zlomit a je odolná proti korozi.

Výroba japonského nože tradiční technologií zahrnuje mnoho výrobních kroků, které vyžadují vysokou řemeslnou zručnost a odbornou znalost. Tajemství ostrého řezu japonských nožů je kombinací dlouhé historie tradičního způsobu výroby, získaných zkušeností a moderních technik výroby.

Tyto nože nelze srovnávat s levnou masovou produkcí a investice do kvalitního japonského nože vás odmění každý den. V kuchyni vždy překvapí svým opravdu výjimečným řezným výkonem. Dokonalý luxusní vzhled těchto nožů uchvátí na první pohled a činí z těchto nožů nádherný a zároveň praktický doplněk každé moderní kuchyně.

Město Echizen se nachází v prefektuře Fukui na severním pobřeží Japonska a je známo po více než 700 let jako Echizen Uchi-Hamono (město ručně kovaných nožů). Město dostalo svou dnešní podobu po sloučení bývalého města Takefu a městečka Imadate v roce 2005. Je obklopeno horami a počtem blankytně modrých řek, jako je například řeka Hino River.

Nože Iiza jsou kompletně vyrobeny v Japonsku.

Výroba nože Iiza

Stáhněte si návod k bezpečnému používání a údržbě nože značky Iiza

Kategorie

DOPRAVA ZDARMA

Doprava ZDARMA na objednávky, které přesáhnou 1000Kč.
Více infromací získáte v Obchodních podmínkách v sekci Dodací podmínky
Obchodní podmínky

OSOBNÍ ODBĚR

Nemusíte čekat až zboží dorazí na Vaši adresu. Využijte OSOBNÍ ODBĚR ZDARMA na našich čtyřech provozovnách.
Naše obchody

Podpora

Přejeme si, aby se Vám u nás nakupovalo dobře. V případě dotazů nás kontaktujte.

Potřebujete poradit?

Copyright © 2022 Nuz.cz. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno: Zkusto s.r.o.
TOPlist