Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Facebook FB  |  Instagram IG

Nákup po telefonu

Tel. 733 736 346 | 733 736 349 | 222 716 141

Osobní odběr

Výběr ze 4 kamenných provozoven.

DOPRAVA ZDARMA

Již při objednávce nad 1 000 Kč!

Gerber

Gerber Logo
GERBER - TO NEJLEPŠÍ PRO PŘEŽITÍ Zakladatel firmy Gerber - Joseph R. Gerber

Joseph R. Gerber kdysi popsal svou mladou společnost na výrobu špičkových nožů (Gerber Legendary Blades) jako "malý podnik, který se proměnil ve velký business”.

To co začalo v roce 1939 jako malá firma na výrobu nástrojů a dárkových předmětů, se změnilo ve společnost s tisíci odběrateli po celé zemi. V roce 1960 se Gerber stal nejdůvěryhodnějším a nejvíce ceněným jménem mezi výrobci nožů.

Reklama firmy Gerber v průběhu času

Více než 70 let od svého založení společnost Gerber stále roste a je založena na stejných principech jako původní podnik Josepha R. Gerbera. Gerber je společnost zabývající se výrobou nožů a nástrojů, které kombinují vysoce kvalitní materiály a inovativní design určený pro celoživotní užívání. Elegantní nerezové nože s ocelovými plášti, které vznikaly v 50. a 60. letech (Magnum Hunter) daly základ dnešním lehkým nožům (Remix). Gerber již dávno není společností vyrábějící pouze nože. Multi-nářadí, sekery, ruční pily, mačety, světlomety, svítilny, výstroje pro přežití, nářadí na kopání - to jsou nejnovější směry, kterými se Gerber ve výrobě ubírá, a to se stejnými standardy kvality a designu, jaké používá u svých špičkových nožů.

Logo firmy Gerber v průběhu času

V roce 2010 se Gerber domluvil na spolupráci se světově známým odborníkem na přežití Bearem Gryllsem. Tato spolupráce dala vzniknout serii nástrojů pro extrémní podmínky a přežití v nich (Survival). Od nožů přes mačety a svítilny, až k celým výstrojím pro přežití tzv. survival kitům. Všechny produkty ze série Survival jsou posvěceny největším odborníkem na přežití v extrémních podmínkách Bearem Gryllsem.

Beary Grylls - Survival

Edward Michael Grylls přezdívaný Bear je britský dobrodruh, spisovatel a moderátor. Proslavil se úspěšným seriálem Boj o přežití (Ultimate Survival/Man vs. Wild).Stáhněte si návod k bezpečnému používání a údržbě nože značky Gerber

Kategorie

DOPRAVA ZDARMA

Doprava ZDARMA na objednávky, které přesáhnou 1000Kč.
Více infromací získáte v Obchodních podmínkách v sekci Dodací podmínky
Obchodní podmínky

OSOBNÍ ODBĚR

Nemusíte čekat až zboží dorazí na Vaši adresu. Využijte OSOBNÍ ODBĚR ZDARMA na našich čtyřech provozovnách.
Naše obchody

Podpora

Přejeme si, aby se Vám u nás nakupovalo dobře. V případě dotazů nás kontaktujte.

Potřebujete poradit?

Copyright © 2022 Nuz.cz. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno: Zkusto s.r.o.
TOPlist