Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Facebook FB  |  Instagram IG

Nákup po telefonu

Tel. 733 736 346 | 733 736 349 | 222 716 141

Osobní odběr

Výběr ze 4 kamenných provozoven.

DOPRAVA ZDARMA

Již při objednávce nad 1 000 Kč!

DMT

DMT Logo

Diamantové brousky poskytují nejrychlejší, nejjednodušší a nejefektivnější způsob ostření. Bezkonkurenční je jak jejich výkon, tak i životnost. DMT ® vyrábí diamantové brousky již od roku 1976 a během té doby si získaly nejlepší pověst na světě. Inovace produktu, jako je puntíkované přerušení povrchu vysoce výkonného diamantu, je pro svou vysokou kvalitu chváleno po celém světě.

Rozdíl mezi originálem a imitací

Diamantové pokrytí se značně liší, podle toho od jakého je výrobce. Dlouhotrvající výkon brousku DMT ® zajišťuje to, že každý ostřící povrch má nejvíce diamantů na čtvereční palec.

Diamantová jednotnost je rovněž klíčem k výkonnosti brousků. DMT ® používá vlastní proces, který zajišťuje téměř dokonalou konzistenci velikosti zrna. Výsledkem je mikronizovaný monokrystalický diamant, který pokrývá rovnoměrně celý povrch a je účinný při každém použití.

DMT ® brousící povrch versus imitace

Dejte si pozor na imitace!

DMT ® brousící povrch (vlevo) vykazuje plné pokrytí a diamanty ukazují nápadnou jednotnost velikosti tak, abybyl zaručen maximální výkon a trvanlivost.

Imitace - povrch (vpravo) nese řídký, nerovnoměrný povlak vyrobený z různých velikostí diamantů.

Rovnost znamená rozdíl mezi řezajícím nástrojem a tím, který je sotva provozuschopný (tupý). Ploché povrchy se udržují konzistentní, a to i v kontaktu s okrajem, který nese stejný stupeň ostrosti od začátku až do konce. DMT ® brousky jsou navrženy tak, aby byly nejplošší na trhu a vyrobené tak, aby přežily jiné výrobky.

DMT® Historie

Společnost Diamond Machining Technology (DMT) byla založena v roce 1976 a dnes je celosvětově uznávána pro kvalitu výrobků, výkon a zákaznický servis. Značku DMT ® nesou jen ty nejlepší produkty.

DMT® je ryze americkou společností, která se všechny své produkty vyrábí ve firmě v Marlborough v Massachusetts a distribuuje je po celém světě. Tato firma je předním inovátorem diamantového ostření určeného jak pro veřejnost tak i pro odvětví, které jsou závislé na používání vysoce výkonných ostří. Brousky od firmy DMT mají schopnost brousit i velmi tvrdé kovy. Vývoj produktů se zaměřil tak, aby sloužil na průmyslových, obchodních i spotřebitelských trzích. Tyto ostřící systémy fungují jednoduše a účinně. DMT® brousky se prodávají po celém světě a dostávají ocenění za inovaci produktů a vynikající zákaznický servis.

Kategorie

DOPRAVA ZDARMA

Doprava ZDARMA na objednávky, které přesáhnou 1000Kč.
Více infromací získáte v Obchodních podmínkách v sekci Dodací podmínky
Obchodní podmínky

OSOBNÍ ODBĚR

Nemusíte čekat až zboží dorazí na Vaši adresu. Využijte OSOBNÍ ODBĚR ZDARMA na našich čtyřech provozovnách.
Naše obchody

Podpora

Přejeme si, aby se Vám u nás nakupovalo dobře. V případě dotazů nás kontaktujte.

Potřebujete poradit?

Copyright © 2022 Nuz.cz. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno: Zkusto s.r.o.
TOPlist